niedziela, 21 listopada 2010

Candy..... i Wielkie porządki w " prawie" pracowni ;)

Ostatnimi czasy żadnych wytworzonych nowości :(, ale to wszystko za sprawa uporządkowywania garażu, w którym mam nadzieje już od jutra, będzie moja pracownia:). Będziecie mogli do mnie zawitać, zobaczyć moje prace, a nawet więcej, zabrać je do domu ;)  Z tej radości ogłaszam moje pierwsze blogowe Candy. Zasady ogólnie przyjęte:) czyli komentarz pod postem i informacja o candy na Waszej stronie. Do zdobycia Bożonarodzeniowy wianek ;). Losujemy 6 grudnia.
Ciepło Was pozdrawiam
Biegnę segregować moje skarby w Naszym Atelier :)

wtorek, 16 listopada 2010

Tym razem coś w śnieżnym temacie ;)

Tyle pięknych rzeczy w domu,a ja nie mam czasu na klejenie, ale  nie, tej choinki nie mogłam sobie odmówić, pomysł kręcił mi się po głowie chyba od tygodnia. Wyszła .... śnieżnie ;)
Pamiętajcie o mojej propozycji warsztatowej, nadal czekam na chętnych, razem tworzy się lepiej i tak jakoś raźniej, mam nadzieje, że ktoś się skusi. Formę dostosujemy do zainteresowanych......:)

poniedziałek, 15 listopada 2010

Coś dla twórczych duszyczek ;)

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania warsztatu plastycznego podczas którego będzie można stworzyć coś fajnego, ładnego, pomysłowego i zabrać to ze sobą. Ida święta, więc jest dobra okazja, aby się spotkać i razem stworzyć świąteczną dekorację. Nie wiem tylko czy znajdzie się ktoś kto podziela moje zamiłowanie do tworzenia rzeczy niepowtarzalnych. Jeśli tak to piszcie, a ja już się postaram zorganizować spotkanie i całą resztę.

piątek, 5 listopada 2010

Cynamonem i piernikami pachnące święta.....

Cynamon i pierniki, te dwa zapachy nieodzownie kojarzą mi się ze świętami Bożego Narodzenia, i jeszcze pomarańcze, jak mogłam o nich zapomnieć. Dzięki przygotowaniom do kiermaszu świątecznego w naszym domku już pachną święta. Tylko pierników brak:), ale wszystko w swoim czasie....A powyżej kilku sprawców świątecznej atmosfery na naszym mały, magicznym domku ;)